W zawiązku ze stałym rozwojem naszej firmy, prowadzimy stałą rekrutację na poniższe stanowiska:

Operator pompy do betonu
Jeżeli  posiadasz prawo jazdy kat.C i chcesz pracować jako operator pompy do betonu, to zapraszamy Cię do naszego zespołu. Brak uprawnień lub doświadczenia nie jest dla nas problemem. Przeszkolimy Cię i pomożemy zdobyć odpowiednie uprawnienia na profesjonalnym kursie. Bardzo dobrze sprawdzają się kierowcy HDS lub operatorzy dźwigów. Zadzwoń do nas, dołącz do zespołu  i zwiększ znacząco swoje możliwości zarobkowe. Wyślij krótkie CV na rekrutacja@czestobet.pl lub zadzwoń 500-340-100. Jeżeli jesteś już operatorem pompy zadzwoń – mamy dla Ciebie bardzo konkretną propozycję.

Kierowca betonomieszarki
Jeżeli  posiadasz prawo jazdy kat.C, masz kartę kierowcy i jeździłeś na cztero-ośce robotę masz od ręki. Przeszkolimy Cię w zakresie obsługi betonowozu i transportu betonu. Liczą się dla nas Twoje chęci do pracy. Zadzwoń do nas, dołącz do zespołu  i zwiększ znacząco swoje możliwości zarobkowe. Wyślij krótkie CV na rekrutacja@czestobet.pl lub zadzwoń 500-340-100.

Kierownik WBT
Zamierzamy rozszerzyć nasz zespół o kierownika zakładu produkcyjnego. Szukamy doświadczonej i dynamicznej osoby, która zajmie się bieżącym zarządzaniem procesem produkcji, koordynacją dostaw betonu, kontrolą nad przyjmowaniem surowców. Jeżeli w obecnej pracy uważasz, że stać Cię na więcej, chcesz awansować bądź zyskać samodzielne stanowisko, męczą Cię korporacyjne procedury – skontaktuj się z nami. Produkujemy beton najwyższej jakości. Nasza wytwórnia jest certyfikowana w zakresie produkcji betonu towarowego oraz mieszanek związanych hydraulicznie. Porozmawiajmy, jak z Tobą w zespole, możemy rozwijać się jeszcze szybciej. Mamy konkretne propozycje. Wyślij krótkie CV na rekrutacja@czestobet.pl lub zadzwoń 500-340-100.

© Copyright 2019 CZĘSTOBET Sp. z o.o. - Beton towarowy Częstochowa