Wytwórnia Betonu Towarowego - beton producent

mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie kompleksowych dostaw betonu towarowego. Prowadzimy sprzedaż betonu, stabilizacji i mieszanek związanych hydraulicznie.

Spółka o nazwie Częstobet Sp. z o.o. , jako producent betonu towarowego, jest wytwórnią betonu znajdującą się w Częstochowie przy ul. Bór 182/196. Nasz zespół działa na rynku częstochowskim od 1999 roku.

KLIENT- jego potrzeby i wymagania związane z betonem są dla nas najważniejsze. W tym celu przygotowaliśmy i oferujemy Państwu:

 • węzeł betoniarski o wydajności 80 m3/h wyposażony w komputerowy system sterowania procesem produkcji, ogrzewanie, recykling
 • kontrolę jakości prowadzoną przez niezależne laboratorium budowlane
 • transport betonu na budowę klienta
 • pompy do betonu
 • deklarację zgodności z Polską Normą PN-EN206:2013+A1:2016 (tzw. atest)
Betonomieszarka beton Częstochowa

Sprzedaż betonu - beton producent

Jako producent betony z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie projektowania betonu towarowego, na życzenie klienta opracujemy receptury i wykonamy również betony specjalistyczne. Nasi pracownicy doradzą też Państwu i pomogą rozwiązać problemy z zakresu technologii betonu, jego wbudowania i pielęgnacji. Ponieważ nasza wytwórnia betonu towarowego zajmuje się produkcją betonu w Częstochowie, sprzedaż  betonu odbywa się z dostawą na terenie Częstochowy i okolic.  Dowozimy beton na odległość do 40 km od wytwórni betonu towarowego. Przy realizacji większych projektów dowozimy beton na większe odległości przygotowując pod takie zlecenie beton wg. określonej receptury uwzględniającej dłuższą drogę transportu.

W naszej dotychczasowej działalności dostarczyliśmy beton między innymi na takie obiekty jak:

 • Budynek KRUS w Częstochowie – ok 2500 m3
 • Zakład Energetyczny w Kłobucku – ok 1500 m3
 • Wiadukt na DK-1 przy supermarkecie AUCHAN – ok 1000 m3
 • Zbiornik wodny w Ostrowach nad Okrzą – ok 3000 m3
 • Hotel IBIS w Częstochowie – ok 4000 m3
 • Galeria Jurajska – ok 5000 m3
 • Oczyszczalnie ścieków w Rybnej, Adamowie i Hucie Starej – ok 2500 m3
 • Huta GUARDIAN – ok 4000 m3
 • Bastion Św. Barbary przy Klasztorze Jasna Góra – ok. 3000 m3
 • Most w miejscowości Maluszyn – ok. 3000 m3
 • Elektrociepłownia Fortum – ok. 15 000 m3
 • Beton kontraktorowy – Huta Guadrian  – ok. 3500 m3
 • Autostrada A1  obwodnica Częstochowy (beton na korytka ściekowe, beton mostowy, beton drogowy, pale i głowice ekranów)  – ok. 6500 m3
 • a także wiele innych obiektów użyteczności publicznej i inwestycji prywatnych w Częstochowie i okolicach

Betoniarnia Częstochowa

Na wyżej wymienione obiekty, jako producent betonu dostarczaliśmy beton w klasach od C8/1 do C50/60.  Sprzedaż betonu dla tych inwestycji nie ograniczała się wyłącznie do samej mieszanki betonowej, ponieważ dostarczaliśmy również stabilizacje Rm 1.5-2.5 MPa, Rm2.5-5.0 MPa, podsypkę cementowo-piaskową oraz inne mieszanki związane hydraulicznie.  Duży zakres z wymienionych inwestycji stanowił beton posadzkowy (beton na posadzką przemysłową). Do ciekawostek należy fakt betonowania w ciągu jednej doby posadzki, na którą jednego dnia dostarczono jednego dnia 1.052 m3 betonu posadzkowego (beton posadzkowy C20/25 S-3 ), a cały proces produkcyjny, logistyka i jakość mieszanki zostały ocenione przez firmę posadzkarską jako doskonały.

Miło nam będzie, jeżeli Państwo skorzystacie z naszej oferty i beton będzie się Państwu kojarzyć właśnie z nami.

Z poważaniem,

Zespół firmy Częstobet

DOSKONAŁY BETON

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach posiadających wymagane deklaracje zgodności. Korzystamy ze sprawdzonych ulepszaczy do betonu. Nasz węzeł betoniarski jest certyfikowany, a dokładność receptur gwarantuje komputerowe dozowanie składników.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nasz Zespół to doświadczeni specjaliści, najbardziej doświadczeni kierowcy betonowozów i operatorzy pomp. Ich wiedza i doświadczenie przydają się w tak trudnym terenie jak budowa. Wiemy jak podzielić dostawy aby cena była korzystna.

ZAWSZE W BUDŻECIE

Nasza oferta nie zawiera ukrytych kosztów. Zawsze z góry wiesz jakie są koszty związane z wyprodukowaniem betonu dla Ciebie, jego dowiezieniem i rozładowaniem na budowie, nawet jeżeli potrzebna jest betono-pompa. Nasz beton jest bardzo solidny i trzyma wymagane parametry dla ustalonej klasy.

FAKTY O NASZYCH WYTWÓRNIACH BETONU TOWAROWEGO

M3

wydajność na godzinę

SZTUK

betonowozów i betono-pomp

MINUT

śr. czas ładowania gruszki

FRAKCJI

kruszywa budowlanego

GODZINY

najdłuższe betonowanie ciągłe

TONY

przerobu kruszywa dziennie

MISJA

Dostarczać doskonały beton, który służy i cieszy przez pokolenia.

BETON - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Czy potrzebuje wiedzieć jaki rodzaj betonu potrzebuję?

  Zazwyczaj dba o to kierownik budowy, beton na fundamenty, strop czy posadzkę to poważna sprawa. Minimalne wymagania określa projekt.  Zawsze jednak dzielimy się naszym doświadczeniem i jesteśmy gotowi doradzić co się lepiej sprawdzi. Dzięki temu możliwe jest czasem dobranie bardziej odpowiedniego betonu.

 • Czy wstępna wycena może ulec zmianie?

  Wycena za sam wyprodukowany beton, jego dowóz i rozładunek (również z wykorzystaniem betono-pompy) nie ulegnie zmianie. Dlatego dokładnie wypytujemy o możliwość dojazdu, gotowość innych brygad, szalunków itp.

 • Z jakim wyprzedzeniem mam zamówić beton?

  Z pominięciem wyjątkowych sytuacji, przyjmujemy zlecenia z dnia na dzień. Możemy sobie na to pozwolić posiadając odpowiedni park maszynowy oraz bardzo dużą wydajność produkcyjną. Warto jednak zadzwonić kilka dni wcześniej i ustalić termin. Osobisty odbiór betonu nie wymaga wcześniejszego ustalania terminu.

 • Czy produkujecie wszystkie rodzaje betonu ?

  Tak, produkujemy wszystkie rodzaje betonu. Również betony specjalistyczne o wysokich markach i ściśle określonych klasach ekspozycji i konsystencji. Przygotowujemy również receptury na zamówienie oraz produkujemy beton według dostarczonych receptur.

© Copyright 2019-2022 CZĘSTOBET Sp. z o.o. - Beton towarowy Częstochowa | Polityka prywatności